MÖBLER / Bord / Skrivbord 12101325
nr 1210 1325
Skrivbord
nyrenässans. Längd: 109. Djup: 59 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:30:19
15/10 20:03:52
15/10 20:06:23